X Vyberte si ročník
Armagnac Larressingle

Tyto destiláty představují jedinečný charakter pěti generací rodiny Papelorey a značky „Chateau Larressingle“ Hrozny tohoto vzácného Armagnac z oblasti Ténarèze, zrály na jílovitých a vápencových půdách, které jsou oproti písčitým půdám oblasti Bas-Armagnac méně kyselé a lépe zadržují vodu. Zdejší Armagnac jsou proto mohutnější s dobrým potenciá...

Tyto destiláty představují jedinečný charakter pěti generací rodiny Papelorey a značky „Chateau Larressingle“ Hrozny tohoto vzácného Armagnac z oblasti Ténarèze, zrály na jílovitých a vápencových půdách, které jsou oproti písčitým půdám oblasti Bas-Armagnac méně kyselé a lépe zadržují vodu. Zdejší Armagnac jsou proto mohutnější s dobrým potenciálem pro dlouhodobé zrání.

Zobrazit

Armagnac Larressingle  Je zde 1 produkt.

Podkategorie

  • Armagnac Larressingle...

    Armagnac Larressingle představuje jedinečný charakter pěti generací rodiny Papelorey a značky „ChateauLarressingle“ Hrozny tohoto poměrně vzácného armaňaku z oblasti Ténarèze, zrály na jílovitých a vápencových půdách, které jsou oproti písčitým půdám oblasti Bas-Armagnac méně kyselé a lépe zadržují vodu.

           LarressingleTénarèze Armagnac 21 Ans byl namíchám v omezeném množství z nejlepších sudů staří 15 až 35 let. Mladší propůjčuje destilátu svěží květinové a ovocné aroma. Starší dodává plnou chuť kořeněných   a dřevitých tónů s dlouhým závěrem.

    Ocenění: Zlatá medaile – Concoursprofessionnel des grandeseaux-de-vied’armagnacEauze 2010-2011

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Naši dodavatelé