X Vyberte si ročník

Katalog

Povolené filtry:
  Ročník
  Země původu

  Informace

  Novinky

  Slevy

  Navštivte naši degustační místnost

  Rum a destiláty

  Kromě světoznámých francouzských destilátů jsme pro naše zákazníky připravili oblíbené rumy a destiláty i od drobných bretaňských a španělských producentů. Na těchto produktech můžete poznat drobné rozdíly a charakteristické znaky jednotlivých oblastí.

  Rum a destiláty  Počet produktů: 7

  Podkategorie

  • Whisky Armorik

   Warenghem Distillerie

   Představujeme Armorik - nejstarší Single Malt Whisky vyráběnou ve Francii již déle než 25 let v nové lahvi a dárkovém balení. Tradiční místní destilerie vyrábějící destiláty od roku 1900 se po 83 letech zkušeností s destilací rozhodla vytvořit keltskou whisky, která by zachytila jedinečnost místního „terroir“ – drsnou kame-nitou půdu a slané mořské klima náchylné k náhlým bouřkám. Destilerie se nachází v Bretani, tradičním keltském (galském) kraji vklíněném mezi kanálem La Manche na severu a biskajským zálivem na jihu. Whisky Armorik je vyrobena ve stylu skotské whisky z kvalitního sladového ječmene a místní průzračné vody. Dvakrát v měděných přístrojích destilovaná whisky zraje dlouhá léta v sudech po Bourbonu a Sherry. Charakter whisky Breton zachycuje místní přírodní podmínky, moře, vítr a déšť.

  • Brandy Mascaró

   Od založení destilerie v roce 1946 panem Narciso Mascaró vyrábí jeho rodina elegantní brandy, cava a vína nejvyšší kvality. Destilerie je umístěná poblíž Barcelony v katalánském městečku Vilafrance del Penedés, které je současně i centrem vinařské oblasti Penedés. Dnes jeho syn a majitel Antonio Mascaró s dcerou Montserrat Mascaró sleduje a kontroluje proces výroby jednotlivých produktů „z vinohradu až do lahve“. Rodina pěstuje vinnou révu na 40 hektarech v lokalitách Mas Miquela al El Castell. Jedná se zejména o tradiční odrůdy Macabeo, Xarelo, Parellada, Ugni Blanc, Chardonnay a Savignon Blanc. Dvojitá destilace probíhá v tradičních měděných přístrojích charentanskou metodou. Jednotlivé odrůdy jsou destilovány samostatně a dále zrají v 300 litrových sudech z francouzského dubu z oblasti Allier.

  • Gin 9
  • Orange Liquer

   Originální pomerančový likér.

  • Rum

   Středně velká tradiční rodinná destilerie Salas y Sirvent S.L. z blízkosti španělského města Alicante byla založena v roce 1945 a patří k nejstarším v této oblasti. Nyní již třetí generace produkuje zajímavé místní destiláty    a obnovila i výrobu karibského rumu. Rumy jsou vyráběny z meziproduktu dovezeného z Dominikánské republiky a zrají 4 a 7 let ve španělských dubových sudech.

  Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
  Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

  Naši dodavatelé